Cześć!

Uptown Comb

Mam na imię Agnieszka.

Na co dzień studentka matematyki i chórzystka. Po godzinach dużo czytam, jem (!) i interesuję się rozwojem osobistym. Marzę o emeryturze w Grecji, zostaniu klarnecistką i otwarciu knajpy kubańskiej. Ciężko za mną nadążyć, ale… fryzjerstwo? Kto by pomyślał, że zakocham się w tytułowym grzebieniu i zacznę czesać? Kto by pomyślał, że każdą wolną chwilę spędzę projektując fryzury, a każde zaoszczędzone pieniądze wydam na szczotki do włosów? Jeszcze rok temu sama bym o tym nie pomyślała. Jednak ta pasja zalała moje życie.

ULOKOWANA prowadzę od lutego 2016 roku, a moją misją jest okiełznać wasze włosy. Każda kobieta może mieć wyszukaną fryzurę nie tylko od święta. Właśnie dlatego ogromnie cieszę się, że tutaj jesteś! Na blogu znajdziesz wiele tutoriali pokazujących, jak w prosty sposób stworzyć coś pięknego na głowie. Poza tym dzielę się poradami dotyczącymi czesania i dbania o włosy.

Nie jestem profesjonalną fryzjerką. Jednak jestem dowodem na to, że piękne upięcia można mieć każdego dnia, bez cudownych rączek, talentów czy niesamowitych zdolności.

W życiu wyznaję zasadę „Marzenia ponad wszystko”. Jestem otwarta na nowe projekty. Jestem otwarta na ludzi. Jeśli masz jakąś sprawę, uwagę lub po prostu chcesz porozmawiać, to pisz śmiało na uptowncomb@gmail.com. Staram się odpisywać na wszystkie wiadomości 😉